Jak drukujemy

Koszulki wykonujemy na maszynie do druku bezpośredniego DTG, firmy MUTOH. Jest to maszyna specjalnie przeznaczona do druku na tekstyliach i przewyższa ona jakością i trwałością druku wszystkie inne modyfikowane drukarki biurowe, które pierwotnie nie służyły do druku na odzieży jak najpopularniejsze  w Polsce chińskie drukarki DTG. Firma Antila, która jest właścicielem marki Koszulkomaniak.pl inwestuje tylko w profesjonalny, bezpieczny sprzęt.

Nowoczesna technologia druku bezpośredniego na odzieży umożliwia Nam:

  • niskie nakłady – zamówienie nadruku wielokolorowego, skomplikowanych grafik (bez ograniczeń kolorów) możliwe już od jednej sztuki bez dodatkowych kosztów w atrakcyjnej cenie.
  • personalizacja – możliwość dowolnych zmian w projekcie np. Wspólne logo i zmienne imię i nazwisko (inny tekst) dla każdego kolejnego nadruku bez dodatkowych kosztów. Każda koszulka może być inna – inny logo, inny napis.
  • wysoka jakość druku – realistyczne odwzorowanie kolorów oraz przejść tonalnych trudno osiągalnych dla innych technik w niskich nakładach. Bardzo wysoka jakość wydruków zdjęciowych oraz bardzo skomplikowanych grafik w rozdzielczości 1440×1440 dpi.
  • niskie koszty reprodukcji – brak wymogu przygotowania formy drukarskiej, jak np. Matryca w technologii sitodruku, znacząco obniża koszty druku. Jest to widoczne szczególnie przy niskich nakładach.
Pacers Jerseys